Günün Hikayesi : Kristal Lotus Diaochan

Arena of Valor Baris Erbay

Bugünkü Arena of Valor günlük hikaye serimizde '' Kristal Lotus '' Diaochan var.

 

İşte Hikaye

'' Erkekler dünyayı yönetir, ben de erkekleri ''

Diao-Chan baştan çıkarıcı dansıyla insanları büyülemeyi çabucak öğrenmişti ve artık onun çalıştığı sokak adeta yolgeçen hanına dönmüştü. Yaşlı bir adam ondan tam olarak şöyle bahsetmişti: '' O, Cennetten çıkan Huri'den başka bir şey olamazdı! '' Onu gören kimse, onun güzelliğine kapılıp yere kapaklanmadan önce giydiği mis kokulu kıyafetin kokusuyla mest olmayı unutmamalıdır.

Kudretli kumandan Lu-Bu bile onun güzelliği karşısında dayanamayıp, o güzellik uğruna, bakışlarını yanlış yorumladığı kendi babasına bile zarar verecek kadar kendini kaybetmiştir. Diao-Chan'ın tek bir üzgün bakışı bile Lu-Bu için kan akıtmaya yeterliydi.

Diao-Chan'ın muhteşem güzelliğiyle içindeki insanları manipüle etme yeteneği müthiş bir uyum sağlamıştı. Dünyadaki bütün Herolar Lu-Bu'ya meydan okuyup Diao-Chan'ın gönlünde taht kurmak için sıraya girmişlerdi. Tabii ki pek çoğu mezarın dibini tek bir darbeyle boylamışlardı. Bazı düşmanları korkudan bir olup ona saldırmışlarsa bile yine de sonucu değiştirememişlerdir. Lu-Bu'nun düşmanlarının ve savaşa açlıklarının günden güne arttığını gören Diao-Chan, fırtınalı bir sabahta, aşık olduğu adamı terk etmek zorunda kalmıştır.

'' Sen bana çok aldırma. ''

Önceki Haber

Günün Hikayesi : Kahin İlumia

Sonraki Haber

13 Mart 20 Mart Ücretsiz hero rotasyonu