Ölümsüz Taara'nın Hikayesi!

Arena of Valor Ahmet Kökyar

“Ne kadar ağır, o kadar öldürücü!”

Taara’nın kökenleri, silahlar hakkında bildiği her şeyi öğrendiği Çelik Dağları’nın dibine kadar uzanmaktadır. Silahlar hakkındaki derin bilgisinden dolayı kendiyle büyük gurur duyardı. Kendi elleriyle yaptığı silahları arasında ilk tercihi ise müthiş bir güce sahip olan çekiciydi. İlk tercihi olmasının sebebi ise silah dövümünde çok ideal olmasıydı.

Çelik Dağları’ndaki imkanların kısıtlı olması sebebiyle dağda yaşayan köylülerin yaşam şartları da oldukça kısıtlıydı. Şehirde yaşayanlara dövülmüş silah satışı dağda yaşayan köylüler için temel geçim kaynağıydı. Dağlardaki kıtlıktan dolayı köylülerin yapısı memnuniyetsizliğe, sıkıntıya ve kolaylıkla sömürülmeye elverişliydi.

“Biz neden hep sömürülmeye ve kullanılmaya razı oluyoruz ki?” Taara’nın bu güçlü sözleriyle, köylüler, özgürlüklerini ve hayatlarını geri kazanmak için bir anda ayılmış ve bu yolda gerekirse şiddet bile uygulamaya hazırlardı. O devasa çekicini omuzuna alarak, garnizon ordusunu şehrin dışına atmak için köylüleri hizaya soktu. Böylece tahtın yegane sahibi olabilecek ve adalet içinde yaşayabileceklerdi.

“Ne Tanrı ne de şeytan bu çeliği bükebilir!”

İPUÇLARI

  • Taara ile orman gidebilirsiniz,Avcı Bıçağı alıp yükseltemeden 4 level'a kadar orman gezip gang atmaya başlayabilirsiniz.Spell tercihiniz mecburen ceza olacaktır ve Gnull Satırı itemine tamamlayıp extra hp kazanabilirsiniz.Bir sonra ki geliştirmesi 750 altın istediğinden geliştirmeyin,Yarıcı için para biriktirin.
  • Atak olarak arkanalardan gelen saldırı,zırh delme,Yarıcı, Ra'nın Mantosu ve Longinustan gelecek saldırı zırh delme ve can düştükçe kazanılan saldırı gücü var zaten.Taara az vuruyor diyip daha saldırı itemi almayın aksine hermes yerine daha defansif bot seçebilirsiniz.
  • İtem sıralamasını karşı takımın kompozisyonuna göre ayarlayın,büyü gücü yoğunluklu bir takıma karşın longinus ile başlamanız sizin zararınıza olur

Bu çağrıya kulak ver! Amazon davulları kabile reis’ini çağırıyor!

Önceki Haber

7 - 13 Kasım Ücretsiz Hero Rotasyonu

Sonraki Haber

13 Mart 20 Mart Ücretsiz hero rotasyonu