Allu Alkolden Bayıldı.

CS:Go Mehmet Atagul

Allu Vegas' da bayılana kadar içmiş.!

Olayın hikayesi oldukça ilginç. Reddit de SpeedyBlueDude adlı bir kullanıcı arkadaş olayı anlatıyor.

Vegas'da gecenin ikisinde yağmurlu bir gün, Pokemon kovalamaktan başka yapacak hiçbir işi olmayan bu arkadaş kaldığı otelin odasına gidecekken Allu nun klüp de birileri ile tartıştığını duyuyor. Allu yu gören Speedy 3 dakika boyunca öylece izliyor ve sonunda "Bu benim üçüncü favori oyuncum ve kac kere daha onunla fotograf cekme şansım olabilirki?!" diyerek yanina yaklasmaya karar veriyor.

 "Hey Allu! Senin büyük bir hayranınım! Canını sıktığım için üzgünüm sen bu gece eğlenmeye çalışyorsun biliyorum ama fotoğraf çekebilirmiyiz?" 

Allu mevzuyu yanlış anlamış olacak ki "Dinle adamım. Seninle eğlenceli bir gece geçirmek istemiyorum şimdi git kendini..." şeklinde cevap veriyor.

Speedy hırslı, bırakmıyor peşini ve "haha. hayır adamım! Seninle takılmak istemiyorum sadece fotoğraf çekmek istiyorum" diyor. Tabi Allu nun ego tavan.

Bu sefer olayı anlamış "Evet. Hayranlarımla fotoğraf çekilmeyi seviyorum!" diyor.

Kolunu arkadaşın omuzuna doluyor ve birkaç selfi çekiyorlar. Fotoğraf çekimi bittikden sonra Allu masum kardeşimize ısrarla sarılmaya devam ediyor..  Arkasından Kjaem geliyor ve arkadaştan özür diliyor:

"Kusura bakma adamım Allu gerçekten çok sarhoş.."

Allu bu arada hala arkadaşı tutmaya devam ediyor ve öylece donuyorlar. Bu arada Speedy fırsatını bulmuşken Jkaem den birkaç fotoğraf daha çekmesini istiyor. 7 fotoğraf ve 20 saniye daha sonra Allu sonunda bizim masum Speedy yi kutsamayı bırakıp Jkaem le gözlerden uzaklaşıyor.

Speedy odasına gidiyor ve tam bir saat sonra Jkaem in attığı tweet:

Kendisine ayakkabısıyla mutluluklar diliyoruz ♥♥ 

Önceki Haber

ESL, Space Soldiers' tan Özür Diledi

Sonraki Haber

Valve oyun içi ticareti kökten değiştirecek bir karara imza attı