ByNoGame ile eSpor Ruhu Yüceliyor

League of Legends Sihirdar Vadisi

Türkiye'de oyun sektörü ve büyük markaların artık yeni gözlerinden olan ve dünya'da hızla büyüyen eSporlar her alanda olduğu gibi sürekli çeşitli söylentilere mağruz kalıyor. Bunlardan en yaygını hiç kimsenin elini taşın altına koymadan söylenmesi elbette ki. 

Fakat İzmir'de kurulan ve içten içe büyürken fark yaratmaya çalışan öyle bir ekip var ki artık bizlere "Yok artık burada da mı onlar?" dedirttiriyor. Bahsettiğimiz bu yapılanmayı zaten sizler en az bizim kadar tanıyorsunuz. Elbette ByNoGame'den bahsediyoruz. 

Kurucu CK, Ceo Murat Kömürcü ve mavi ceketi ile hayata geçirilen ByNoGame yıllar içerisinde en çok bilinen oyunlar için alışveriş merkezi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Tabi bununla birlikte başarıyı ve başarılıyı desteklemeye devam ediyorlar. Bizim de haberimiz asıl burada başlıyor. 

eSpor'da hem takım, hem oyuncu, hem yayıncı olmak çok zordur. Çünkü her zaman hem aile baskısı hem maddi zorluklar bizleri bir kenara çekilmeye ve hayat zorluğuna itmetkedir. Fakat ByNoGame sürekli eSpor ve takımlara verdiği destek, sponsorluklar ile bu sporun hem bilinir hale gelmesini hem gençlerin önünü açmayı hedeflemeye devam ediyor. 

Bunlara örnek verecek olursa ByNoGame bu sezon Galatasaray eSpor ve Dark Passage eSpor takımlarının sponsoru olarak faaliyetlerini icra etmektedir. Bununla blrikte onlarca içerik üreticisine de destek veren bu ekip iyi niyet dualarını almıyor değil. 

Bu destek verilen tüm ekiplerin hepsi GIST'te BynoGame'in A11 standında yerlerini alacaklar ve sizlerle buluşacaklar !

Bu içerğimiz baya reklam gibi oldu ama biz ByNoGame'den öyle bir şey almadık :) Destek vereni destekleriz. 

Buradan ByNogame'in görünmeyen kahramanlarına'da selam olsun. En başta tontişlerden Ferdi, İbrahim ve hiç tanımasakta Erdoğan abiye :)

Ekip listesine buradan bakabilirsin !

Önceki Haber

7.2 Yama Notları

Sonraki Haber

Soraka, Graves ve Çadır için Yeni İfadeler