PGL Bucharest'in Finalistleri Belli Oldu!

DOTA 2 Ahmet Kökyar

VGJ.Thunder ve Virtus.pro, PGL Bükreş etkinliğini yıkıp geçen iki takım olarak akıllarımıza kazındılar adeta. Birbirinden heyecanlı karşılaşmalar ile bizlere koltuklarımızın kenarlarını sıktıran bu iki takım sonunda Büyük Finalistler olarak karşımıza resmen çıktılar.

Etkinliğin öncesindeki karşılaşma sonuçları ise aşağıdaki gibiydi :

VGJ.Thunder için ilk aşamadan çok ikinci aşama bir hayli zor geçmişti. Rakibi olan Newbee ismini hepimiz bir yerlerden mutlaka duymuş olacağız ki, bir hayli başarılı ve güçlü bir rakip. İlk aşamayı kolaylıkla atlatan VGJ.Thunder, ikinci aşama için rakibi karşısında bir hayli zorlanmıştı. Fakat yine de çalışmanın azmi ve birazda şans ile bununda üstesinden başarılı bir şekilde gelebildiler.

İkinci yarı finaller dizisi ise -Virtus.Pro ve Liquid- bu yılki en üst sıradaki iki takım arasındaydı. Team Liquid 3 oyunda da oldukça saldırgan bir stil ile başlamış, fakat bu stil yalnızca 1 oyunda işe yarayarak rakibine karşı onu galibiyete götürmüştü. Team Liquid'e nazaran daha az saldırgan ve taktiksel oynayan Virtus.Pro, stilinin işe yaramasıyla birlikte büyük finalist olmaya hak kazanmıştı.

Şimdiyse bu iki büyük takımı büyük finalde izleyeceğiz. Bakalım neler olacak.

Önceki Haber

PGL Bucharest Major Eşleşmeler Tablosu

Sonraki Haber

ESL One Birmingham'ın İlk Davetlisi Virtus.pro