Space Soldiers'ın son şansı!

CS:Go Mehmet Atagul

Geçtiğimiz gün AGO ile karşılaşan Space Soldiers, 16-11 lik malubiyet ile MDL liginden ilk darbeyi almış ancak bu darbe onları fazlasıyla hırslandırmıştı.

Bu gün saat 18:00'da gerçekleşecek SpaceSoldiers-Chiefs maçı için çok iddaalı olan iki taraf da elinden gelenin en iyisini yapacak gibi görünüyor. SpaceSoldiers bu dişli rakibini yenemezse MDL ligine veda etmek zorunda kalan taraf olacak, onun için yok etmeye oynayacaklarını rahatlıkla belirtebilirim. 

Betler karışık, SS betlerin büyük bir kısmını hayran kitlesi tarafından almış durumda ancak Chiefs in kumbarasında daha çok para var. Şahsi fikrim SS'in yanıltmayacağı ve bir aksilik olmadığı sürece maçı fark ile önde götüreceği yönünde ancak bu işler nasıldır bilirsiniz, ne kadar sert oynarsanız o kadar sert karşılık alırsınız ve SS'in MDL'de oynamak zorunda olduğu en sert maç olacak. Malum, kaybederlerse lige veda edecekler.

SpaceSoldiers'ın bu maç için önüne çıkabilecek tek engel NUKE olabilir. Eğer Nuke seçilirse ortamdaki havanın bir anda değiştiğini hissedebilirsiniz. Küçük bir tavsiye, canlı oynayanlar esea da seçimleri takip etsin. Nuke SpaceSoldiers'ın kabusu olabilir ancak sizin kabusunuz olmasın. Ayrıca olur da Cache gelirse maçı takip etmenize gerek yok, SS açık ara fark ile maçı alacaktır.

Şunu belirtmekte fayda var, Chiefs üzerine yapılan konuşmalar sizi rahatlatmasın. Chiefs son seride kendini inanılmaz derecede geliştirdi ve yavaş oyun tarzı ile rakiplerinin sıkılmasını sağlayarak sürekli galibiyet aldı. SS gibi hırslı bir takım bu kadar sabırlı bir takım karşısında, oldukça ilginç ve çelişki dolu bir maç olacak.

TAKIM DÜZENLERİ:

Space Soldiers
Ismailcan 'XANTARES' Dörtkardeş
Engin 'ngiN' Kor
Ahmet 'paz' Karahoca
Engin 'MAJ3R' Küpeli
Buğra 'Calyx' Arkın
Turkey
XANTARES
Turkey
ngiN
Turkey
paz
Turkey
MAJ3R
Turkey
Calyx

 

Chiefs
Peter 'pecks' Nguyen
Liam 'malta' Schembri
Alistair 'aliStair' Johnston
Tyler 'tucks' Reilly
Joshua 'INS' Potter
Australia
pecks
Australia
malta
Australia
aliStair
Australia
tucks
Australia
INS
 

Son Maçları:

 

TurkeySpace Soldiers 
Cobblestone
PolandAGO
11 - 16
Mirage
CanadaRise Nation
16 - 7
Best of 3
Swedenfnatic
2 - 1
Best of 3
SwedenGODSENT
1 - 2
Best of 3
FranceEnVyUs
2 - 0

 

AustraliaChiefs 
Overpass
CanadaRise Nation
19 - 17
Train
PolandAGO
5 - 16
Best of 5
AustraliaTainted Minds
3 - 1
Best of 3
AustraliaTainted Minds
2 - 1
Best of 3
AustraliaLegacy
2 - 0
 
İki tarafa da başarılar diliyoruz ama bil ki gönlümüz seninle SpaceSoldiers.
Önceki Haber

VİZE PROBLEMLERİ CANIMIZA TAK ETTİ!!

Sonraki Haber

Göğsümüzü kabartan Space Soldiers'ın WESG başarısı!