woxic'in AWP clutch'ı kazanmaya yetmedi

CS:Go Mehmet Atagul

 
Temsilcimiz Özgür “woxic” Eker‘in de formasını giydiği HellRaisersStarSeries League S4 'de ilk karşılaşmasına çıktı. Natus Vincere ile karşılaşan takım, Özgür “woxic” Eker ve Vladyslav “bondik” Nechyporchuk‘un etkin bir oyun ortaya koymalarına istediği sonucu alamayarak karşılaşmadan üzücü yenilgiyle ayrıldı.

Inferno ve Overpass haritalarında oynanan efsane karşılaşmanın ilk haritası 16-6‘lık Natus Vincere üstünlüğüyle tamamlanırken, ikinci harita olan Overpass’de daha ciddi bir HellRaisers izledik. Her ne kadar rakibini yakın takip eden bir oyun ortaya koysa da kazanamayan HellRaisers, bu haritada da 16-14 kaybederek seriden 2-0‘lık malubiyet ile ayrıldı.

woxic'in nefes tutturan performansı!

Inferno haritasında oynanan karşılaşmada da etkili bir oyun ortaya koyan Özgür, B girişine yerleşmiş Natus Vincere oyuncularından ikisini Deagle ile vurduktan sonra AWP’yi eline alıyor. O sırada üçe tek kalan oyuncumuz, 2 canı olmasına rağmen inanılmaz bir oyun ortaya koyuyor ve B’ye bombayı çözmeye gelen oyuncuları birer birer indiriyor.

Önceki Haber

Barracuda Pro CS:GO Cup başlıyor.

Sonraki Haber

Göğsümüzü kabartan Space Soldiers'ın WESG başarısı!