Yaklaşan Hearthstone Turnuvaları

Hearthstone Alparslan Kılıç

Sıcaklıkların iyice artmasıyla evlerinin en serin bölgesine kamp atan Hearthstone takipçilerine iki güzel turnuva haberimiz var!

Temmuz'un ilk haftasonu Lifecoach'un SummerMansion ve Yeditepe Üniversitesi'nin Tavern Hero Elemeleri ile renklenecek.Üstelik Lifecoach'un düzenlediği SummerMansion'ı Türkçe anlatım ile izleme fırsatınız da olacak.

Summer Mansion

Kendisi Hearthstone'u profesyonel anlamda bırakmış ve Gwent'e geçmiş olsa da Lifecoach hala Hearthstone Etkinlikleri düzenlemeye devam ediyor.

Serinin ikinci turnuvası olacak olan SummerMansion #2 toplamda 16 oyuncudan oluşan 4'erli gruplarla start alıcak.Format Conquest ve BO7 şeklinde olacak.Ayrıca turnuvada genelde görmediğimiz resmi bir format olmayan Self-Ban sistemi kullanılacak.

Ödül havuzu sabit 9,000 USD üzerine Matcherino sitesi üzerinden toplanan bağışlar eklenerek oluşturulacak.

1 - 5,000 USD
2 - 2,500 USD + Matcherino
3&4 - 1,000 USD  şeklinde paylaştırılması planlanıyor.

Ek bilgi olarak Lifecoach bu turnuvanın amacının olabildiğince dostane bir barbekü-havuz-içki ve tabi ki Hearthstone temalı olduğunu eklemiş.Turnuvayı düzenleyenler olarak amacın süper-rekabetçi bir turnuvadan çok arkadaşlarla geçirilen güzel bir haftasonu etkinliği olduğunu da belirtmiş.

Ve asıl güzel habere gelecek olursak , turnuvanın bir "Türkçe Yayın" kanalı olacak.Turnuvayı Türkçe sunumla izlemek isteyenler "www.twitch.tv/berserkci" adresinden Berserkci ve ona eşlik edecek olan profesyonel oyuncuların sunumuyla izleyebilecek.

 

YUCON:Yeditepe Üniversitesi Hearthstone Tavern Hero Elemeleri

Her sezon düzenlenen ve Avrupa Tavern Hero Turnuvası'na bir şampiyon gönderilen Tavern Hero Türkiye Elemesi'ne bu sefer Yeditepe Üniversite'si ev sahipliği yapacak.Kendisi de profesyonel bir oyuncu olan Kaan "Fujitora" Çekli 'nin organize ettiği turnuvayı kazanan hem 500 TL değerinde Bimeks hediye çeki kazanacak hem de Playoff'lara katılmak adına mücadele edecek Tavern Hero'lar arasına adını yazdıracak.

Turnuva 4 Deste 1 Ban ve Conquest olarak oynanacak.Katılımcı Limiti 32 kişiyle sınırlı olan turnuva için kendi cihazınızı götürmeniz gerekiyor.Ön kayıt olmayacak ve kayıtlar etkinlik alanında alınacak.

Etkinlik Katılım formunu ise buradan doldurabilirsiniz.Ayrıca yine bu turnuvanın da Yarı Final ve Finalleri " twitch.tv/berserkci " kanalında yayınlanacak.

İyi Seyirler!

Önceki Haber

DreamHack Summer '17 Grand Prix Şampiyonu Orange

Sonraki Haber

Years of the Mammoth Dünya Şampiyonası Geliyor!