AoV Dünya Kupası Valor Serisi

Arena of Valor Ahmet Kökyar

Arena of Valor, Dünya Kupasına ilk rekabetçi adımları 11 Nisan’da ön Valor Serisi ile start veriyor. Valor Serisi, bölgelerin en güçlü takımlarını belirlemek ve Playoff'lara hak kazanmak için takımların birbirleriyle yarışacakları 6 haftalık bir turnuva sürecinden oluşacaktır. Ödül havuzu, haftalık oynanacak maçlar ve final Playofflar'ı arasında bölünecek ve her bölge (Avrupa bölgesi gibi) için 50.000 $ olacaktır. Her bir Playoff’un kazanan takımı, Valor Dünya Kupası’na gidecek ve Los Angeles’ta Temmuz ayında yapılacak olan 500.000$'lık ödül havuzuna katılma şansına sahip olacaktır.

Valor Serisi haftalık turnuva katılımcı takımları belirlemek için 7 ve 8 Nisan tarihlerinde açık bir online belirleyici gerçekleşecektir. Haftalık maçlar Youtube, Facebook ve Twitch platformlarında canlı olarak İngilizce yayınlanacaktır. Final maçlarını ise Facebook’tan Türkçe olarak takip edebileceksiniz. Her hafta, turnuvadaki en düşük iki takım listeden kalkacak ve 2 yeni takım, Playofflarda kendini göstermek için listede bir yer edinecektir.

Turnuvaya katılmak için Espor platformu ESL üzerindeki linke ulaşmanız yeterli olacaktır https://play.eslgaming.com/arena ... /major/valor-series ! Siteye üye olup aşamaları takip ettiğiniz zaman detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz! 


Bol şans şavaşçı! 

Önceki Haber

Rütbeli Sezon'u 6 geliyor!