Başlangıç Rehber - Şampiyon Gelişimi

Arena of Valor Ahmet Kökyar

Merhaba,

Bu içeriğimizde sizlerle şampiyon gelişimi üzerine konuşacağız. Şampiyonlar iki açıdan gelişim gösterirler.
Kazandığınız deneyim puanları ve biriktirdiğiniz altınlar oyun içerisinde sizi sürekli olarak geliştirir. Önemli olan bunu ne kadar hızlı yaptığınızdır. Oyun akışı sizi yavaşta olsa gelişmeye sürükler. Bunu hızlandırmak sizi diğer oyunculardan üstün kılar.

Minyon öldürmek bir numaralı alışkanlığınız olmalı. Bu şekilde hem deneyim hemde altın kazanmış olursunuz. Böylece oyunun başlarında rakiplerinize nazaran daha hızlı gelişirsiniz.

Bir diğer ek kazanç noktalarından bir tanesi de kule yok etmektir. Bunun artı yönlerinden bir tanesi kuleyi takım arkadaşlarınızla birlikte yok ettiğinizde, hepinize eşit derecede gelen deneyim ve altın olacaktır.

Sıra geldi en önemli noktaya. En çok altın ve deneyim kazanabileceğiniz yer ormandır. Gözlerden uzak sakin ama bir o kadarda tehlikeli bir yer. Tüm canavarları yok ederek ciddi miktarlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Eğer ormancı rolünü üstlenmişseniz ormandaki canavarlar dışında karşınıza çıkan rakiplerinizi yok etmek size zaferi garantileyebilir.

İleri düzey bir çarpışmada karışınızda bulunan rakibini yok etmek size bir anda çok hızlı deneyim puanı, altın ve skor kazandırabilir. Takım savaşlarında oyununuzu taşıyacak olan şampiyona bu şekilde destek çıkarak gelişimini hızlandırmış olursunuz. Yardım her şeyi kurtarır.

Önceki Haber

Batman ile Savaş Etkinliği

Sonraki Haber

1. Yıl Dönümü Kutlaması !