Rütbeli Sezon'u 6 geliyor!

Arena of Valor Ahmet Kökyar

Gururlu Savaşçı! 

Soğuk ve zorlu geçen Arena of Valor Rütbeli 5. sezonunda arkadaşlarınla beraber ne kadar güç harcadığını görmüş olduk. Yüksek rütbelere çıkıp ödüller kazanıp, kendini onurlandırdın! Peki, yeni rütbeli sezona hazır mısın? 1 Nisanda Rütbeli eşleşme 5. bitiryoruz ve Sezon 6ya kucak açıyoruz! ,

Sezon 6 için hazırladığımız Tema yüksek rütbelere ait olduğunuzu rakibinize gösterecek! 


Rütbeli Sıralama Bilgisi

Yeni sezon 1 Nisan günü başladığı zaman, şu an sahip olduğun rütbe düşecektir ve yeni rütben ile yükselme serüvenin başlayacaktır! Rütbe kademelerini bir kez daha hatırlayalım! Rütbeli eşleşmede ne kadar maç kazandığınıza göre, ya da malıp olduğunuza göre rütbeniz değişiklik gösterecektir. Rütbe sıralaması: Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas, Usta (En iyi 50 Fatih) olarak gösterilir.

 

Yeni Sezon Ödülleri

Sezon 6’ya girmeden önce Sezon 5’te hangi rütbeye kadar çıktıysan ona göre Mücevher ödülü alacaksın! Daha sonra rütben değişecek ve Sezon 6’ya başlamış olacaksın.

Sezon sonu geldiği zaman belli bir rütbeye ulaşan oyuncular sezon sonunda ödüllerine kavuşacaklardır. Her rütbenin farklı miktarda ödülü vardır. Sezon 5te bulundukları rütbeye göre kazanacakları mücevher miktarını tablodan görebilirsiniz:

 

Herkesin merakla beklediği Yeni Sezon Tema ödülü ise Fatih Aleister olacaktır! Bir Fatih olarak rütbeli sezon boyunca bizlere ilham olacak Aleisterı selamlıyoruz!

 

Tema’yı açmak için yapmanız gereken, yeni Sezonda Altın IV rütbesine ulaşıp 10 maç daha rütbeli kazanmanız! 

Ayrıca, ara rütbelere geçen sezon eklediğimiz diğer tema ödülleri hala geçerli olacaktır. Liste için: https://goo.gl/XmhAar 
Daha önce bu temalara sahip olduysanız onun yerine mücevher elde edeceksiniz demektir.

Ayrıca bu sezon rütbeli seviyesini arttırmak için AFK/Feeder oyuncu cezalarını arttırmayı planlıyoruz! Maç sonu o oyuncuları rapor etmeyi unutmayın! Rapor edilen kayıt altına alınmaktadır! 

 

Yeni sezon üç ay süreceği için takım arkadaşlarınızı şimdiden toplayın!

 

Unutmayın! Yüksek rütbe, yüksek ödül demektir!

                             - Rütbeli eşleşmede her oyuncuya bol şans diliyoruz! Hadi Arenaya! - 

Önceki Haber

1. Yıl Dönümü Kutlaması !

Sonraki Haber

AoV Dünya Kupası Valor Serisi