30. Seviyeyi Aş

League of Legends Ahmet Kökyar

Şu anda 30 olan seviye sınırını kaldırıyoruz; artık oyunda bir seviye sınırı olmayacak! Ayrıca IP kazanma sistemini sizinle birlikte seviye atlayan, yenilenmiş bir ödül sistemiyle değiştiriyoruz.

SEVİYE ATLA, GANİMET TOPLA

Her oyundan sonra IP kazanmak yerine artık her seviye atladığınızda kapsül adı verilen, kilidi açık bir sandık kazanacaksınız. Bu kapsüller şampiyon kristalleri ve mavi öz içeriyor. Belirli seviyelere ulaştığınızdaysa cevher ve nadir ifadeler gibi özel ödüller elde edeceksiniz.

IP MAVİYE DÖNÜYOR

Tüm bu değişiklikleri tek bir çatıda toplamak için IP ve mavi özü birleştirerek seviye atlama ve ganimet sistemlerini birbirine bağlıyoruz. Yeni ve masmavi özümüz, ganimet ve Mağaza da dahil olmak üzere eskiden IP ve mavi özün kullanıldığı her yerde geçecek. Mağaza'daki her şey eski IP tabanlı sistemle aynı bedellere sahip olacak. Örneğin, Kayn gibi yeni şampiyonlar 6300 Mavi Öz karşılığında açılacak.

Bunlar oyunun en eski sistemlerinden bazılarını etkileyecek çok büyük değişiklikler olduğundan, hepsini yakından takip edeceğiz. LoL'ün yeni temellerinin gücünü koruyabilmesi için bu sistemleri geliştirecek ve iyileştireceğiz.

30. seviyenin ötesine geçtiğinizde yeni sistemin nasıl hissettirdiğiyle ilgili görüşlerinizi bize bildirin ve kapsüllerinizi açmayı unutmayın!

Önceki Haber

Taara Reyis Teması Yarın Geliyor!

Sonraki Haber

Arena of Valor Hero Dengelemesi