Taara Reyis Teması Yarın Geliyor!

Arena of Valor Ahmet Kökyar

Taara, son zamanlarda aşırı derecede popüler olan şampiyonlardan biri oldu.Sebebi ise tank olmasına rağmen çıkardığı hasarın yüksek olması ve kule altına nihai yeteneği ile girdiğinizde kule hasarının sizi yalnızca gıdıklaması. Şampiyonun önümüzde ki zamanlarda nerf yemesi muhtemel olacağından nerf yiyene kadar gerek normal gerek derece maçlarında oyunu sırtlayabilmeniz mümkün.

Bunların yanı sıra gün içerisinde Arena of Valor'un resmi Facebook sayfasında ölümsüz Taara'nın yeni bir temasının geleceği yazıldı.  Bunun üzerine Taara hayranı tüm oyuncular heyecanlı bir bekleyişe girdiler. Geçmiş zamanlarda oyunu farklı sunucularda test eden oyuncular bu temayı oynamış ve gelmesini büyük heyecanla bekler olmuşlardı. 

İPUÇLARI

  • Taara ile orman gidebilirsiniz, Avcı Bıçağı alıp yükseltemeden 4 level'a kadar orman gezip gang atmaya başlayabilirsiniz.Spell tercihiniz mecburen ceza olacaktır ve Gnull Satırı itemine tamamlayıp extra hp kazanabilirsiniz.Bir sonra ki geliştirmesi 750 altın istediğinden geliştirmeyin,Yarıcı için para biriktirin.
  • Atak olarak arkanalardan gelen saldırı,zırh delme,Yarıcı, Ra'nın Mantosu ve Longinustan gelecek saldırı zırh delme ve can düştükçe kazanılan saldırı gücü var zaten.Taara az vuruyor diyip daha saldırı itemi almayın aksine hermes yerine daha defansif bot seçebilirsiniz.
  • İtem sıralamasını karşı takımın kompozisyonuna göre ayarlayın,büyü gücü yoğunluklu bir takıma karşın longinus ile başlamanız sizin zararınıza olur

Bu çağrıya kulak ver! Amazon davulları kabile reis’ini çağırıyor!

Önceki Haber

Nakroth Canınızı Mı Sıkıyor?

Sonraki Haber

Arena of Valor Hero Dengelemesi