RÜTBELİ EŞLEŞME SEZON 4 BAŞLIYOR!

Arena of Valor Ahmet Kökyar

Merhaba Savaşçı! 

Yeniliklerle dolu geçtiğimiz sezon boyunca ne kadar sert savaşlar geçirdiğini gördük. Rütbe yarışında üst sıralara çıkmak için bir çok rakibini ezip geçtin! Arkadaşlarına destek oldun... yeri geldi MVP oldun. Geçtiğimiz sezonu 31 Ekim tarihinde geride bırakıyoruz ve aynı gün içinde yeni Sezon 4e başlıyoruz! 


Umarız size sunacağımız ödüller hoşunuza gider! 


Rütbeli Sıralama Bilgisi 

Rütbe kademelerini bir kez daha hatırlayalım! Rütbelide ne kadar maç kazandığınıza göre, ya da malup olduğunuza göre bu rütbeler değişir. Rütbe sıralaması küçükten büyüğe doğru : Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas, Usta (En iyi 50 Fatih) olarak gösterilir.

Usta seviyesine ulaşan oyuncular artık daha fazla bir kademe olmadığı için yıldız alarak kendi seviyelerini belli ederler.


Sezon Ödülleri 

Sezon boyunca ne kadar sert mücadeleler verdiğinizi biliyoruz. Rütbeli maçların farklı bir arena olduğunuda biliyoruz! O yüzden bu mücadelelerin bir ödülü olmalıdır. 

Belli bir rütbeye ulaşan oyuncular sezon sonunda ödüllerine kavuşacaklardır: 

Oyuncular, market bölümünde harcayabilecekleri mücevherler kazanacaklardır. Sezon 3te bulundukları rütbeye göre kazanacakları mücevher miktarını tablodan görebilirsiniz! Mücevher hero paketleri, şanslı çekiliş tokenleri sizi bekliyor olacak...

Sezon 4 için,  siz görkemli savaşçılar için bir Tema hazırladık ! Payitaht Zanis ! 

Sezon 4 başladıktan sonra, Altın rütbesine ulaşabilen oyuncular, Zanis Payitaht temasını sezon bitmesini beklemeden elde edeceklerdir! 


Yeni sezon üç ay süreceği için takım arkadaşlarınızı şimdiden toplayın! 

Unutmayın! Yüksek rütbe, yüksek ödül demektir! Sezon boyunca sadece rütbeli eşleşmeye özel oyun içi etkinlikler olacaktır... 

Önceki Haber

Sezon Değişimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular!

Sonraki Haber

NPT 2017 3. Hafta Karşılaşmaları