KodMarketi.com Açıldı! - Güvenli Alışverişin Adresi

League of Legends Sihirdar Vadisi

www.KodMarketi.com Açıldı

Türkiye'de hızlı bir şekilde büyümeye devam eden oyun sektörünün en büyük parçası olan oyuncu ihtiyaçlarını karşılamak üzere sektöre adım atan www.KodMarketi.com hizmete açıldı.

Oyuncu temelli yatırımcıların yönetim ve kurulum aşamasında bulunduğu www.KodMarketi.com ailesi hedef olarak "Hızlı ve Güvenli Alışveriş" ilkelerini benimsemiş olarak yola çıktıklarını söylüyor.

Oyun dünyasınında yakından tanıdığımız ve Sihirdar Vadisi ve www.KodMarketi.com kurucusu Çağrı Paçin açılışları ile ilgili şunları söylüyor.

"Oyuncuların çok fazla ihtiyaçları yok. İstedikleri tek şey hızlı alışveriş yapıp güvenilir bir ortamda bulunmak. Bunu sağlamak amaçlı yapılandırdığımız www.KodMarketi.com ihtiyaçları seri bir şekilde karşılamak için sizlerle olacak. Oyuncuyu tanıyoruz ve biliyoruz. Bir yandan alt yapı ile uğraşırken bir yandan bizlerde LoL ve diğer oyunları oynamaya devam ediyoruz. Sonuçta oyuncu olunmaz oyuncu doğulur bu bizim kanımızda var. Ayrıca kurulumunda yer aldığımız Sihirdar Vadisi ailesine'de etkinlik sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz."

www.KodMarketi.com 'a girdikleri bu yolda başarılar dileriz. 

Önceki Haber

[03.10-06.10] Şampiyon ve Kostüm İndirimleri !

Sonraki Haber

Yeni GALİO 'da Yapılan Görsel Değişikliler