GTA 5 PREMIUM EDITION MI GELIYOR ?

Diğer Haberler Mehmet Atagul

2013 yılından bu yana aktif bir oyuncu kitlesine sahip olan GTA 5, geçtiğimiz günlerde 90 milyondan fazlakopya satmayı başarmış ve hala güncel olduğunu kanıtlamıştı. Ancak ortaya çıkan yeni sızıntıyla beraber Rockstar Games için işlerin pek öyle olmadığı düşünülüyor.

Amazon'un Almanya sitesinde ortaya çıkan GTA 5 Premium Edition, bir oyun listesinde görüntülendi. Bu sayfayı hızlıca silen ve bağlantıya gidildiğinde hata veren Amazon, maalesef ekran görüntüsü almaya bile izin vermedi. Bu listede yer alan GTA 5 Premium Edition'un Xbox One için olduğu ortaya atılırken PS4 ve PC için de geleceği söyleniyor. Eğer Rockstar Games Premium Edition'u sadece Xbox platformuna sunarsa, oyuncularıyla arasını bozabilir.

Ne yazık ki Premium Edition'un içerisindeki yeniliklerden bahsedilmemiş durumda. Bu hamleyi neden yaptığı bilinmeyen yapımcının gerçekten böyle bir GTA çıkarıp çıkarmayacağı ve fiyatının ne olacağını da hala belirsizliğini koruyor.

Ancak yapılan bazı tahminlerde Premium Edition'da normal GTA 5'e ek olarak, GTA Online için ikramiyeler ve Shark Card'ın olacağı ifade ediliyor. Ayrıca Xbox One S ve PS4 Pro için grafik güncellemesinin de yer alabileceği söyleniyor. Kısa zaman içerisinde Rockstar'dan Premium Edition hamlesinin gelip gelmeyeceğini göreceğiz.

Peki ya siz GTA 5 için böyle bir sürümün gelmesini ister miydiniz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Önceki Haber

Steam Lunar New Year indirimi başladı!

Sonraki Haber

1 Milyon Dolarlık Clash Royale Turnuvası