R6' ya Zombi Modu Geliyor!!

Diğer Haberler Mehmet Atagul

Ubisoft'tan yapılan son duyuruyla birlikte Rainbow Six Siege'in bir sonraki sezon içerikleri belli olmaya başladı. Gelecek sezonun ilk operasyonunun adı Operation White Noise olacak ve tam da bu operasyonun adının hakkını veren bazı içerikler mevcut.

Ubisoft'un yaptığı açıklamada çok fazla detay yer almasa da 4chan'de bu operasyonla ilgili pek çok detay sızmış durumda. Hatta operasyonun adı Ubisoft tarafından duyurulmadan önce 4chan'de ortaya çıkmıştı bile. Bu sızıntıya göre oyunda bir de Left 4 Dead'in formatına yakın bir zombi modu olacak. 

Buna ek olarak iki yeni operatör, Seul'da geçen yeni bir harita ve bazı yeni içerikler de bu paketle oyuna eklenecek. Bu yeni operatörlere ek olarak da yakın gelecekte Meksikalı operatörlerin oyuna ekleneceği iddia edilmiş. White Noise ile eklenecek iki operatörden biri Güney Koreli ve taarruz tarafında yer alıyor. Kendisinin cihazlarından biriyse etraftaki diğer tüm cihazların yüksek bir ses çıkarmasına sebep oluyor. Diğer operatörünse Polonyalı olduğu ve adının da Zofia olduğu iddia edilmiş.

Bakalım bu sızıntıların ne kadarı gerçek çıkacak. Şahsen zombi modu beni heyecanlandırdı. Her ne kadar zombi kültürünün cılkı çıkmış olsa da seviyorum zombileri dostlar, kusuruma bakmayın ama yapacak bir şey yok :). 

Önceki Haber

Steam'de ücretsiz Amnesia çılgınlığı!

Sonraki Haber

1 Milyon Dolarlık Clash Royale Turnuvası