ZeoNN ve Evenmoss'un 6 aylık namus davası

Diğer Haberler Mehmet Atagul

Öncelikle olayın başlangıcını bir açıklayalım arkadaşlar..

Necati 'ZeoNN' Akçay, bundan tam 5 ay önce IRL yayınındayken Youtube'dan
'MUA' yani 'Mehmet Uygar Aksu'nun omegle videosunu izlemeye başlar.

Bir süre sonra yarı çıplak insanlara denk gelince videoyu durdurup "Bu arada şu Omegle'de MUA'ya denk gelen yarı çıplak kızlar yüzünden ban yersem bilin ki twitchin görmediği bir çok kız yayıncı var." yorumunu yapar.  (Eğer bilmiyorsanız, Twitch çıplak yada yarı çıplak kişileri banlanıyor veya yasaklıyor. )

Evonmoss'ise bu yorumu duyduktan sonra olaya atlayıp "Benim yaptığıma saygı göstermek zorunda çünkü ben onun yayınına gidip sataşmıyorum. Bu kadar. Bir de sizin beni nasıl izlediğinizi çok merak ediyormuş kendisi, isterseniz bi gerçek hayatta görüşün. Nasıl izlediğinizi gösterin çok merak ediyormuş çünkü. Zaten Türkiye'nin en büyük yayıncılarından birisisin. Buna neden gerek duyuyorsun ki ? Kendi çapında takıl yani." Şeklinde karşılık vermişti.

Necati'nin bu cevap videosunu görmesi 5 ay sürse de, 5 ay sonra Evenmoss hak ettiği cevabı aldı. "5-6 Ay önce olan bir olay ama bu söylediğini ilk defa gördüm" diyen Zeonn, "Bu işi ilk yapanlardan biri olmasaydım belki bu kadar fazla tutulmayacaktım. Yani şuan bu kadar takipçim olmayacaktı. Şöyle düşün Evonmoss kardeş, mesela senin yayına başladığın tarih ile farklı ve cidden yetenekli bir kardeşimiz aynı anda yayına başlasaydı ve erkek olsaydı. Senin gibi orasını burasını açmasaydı senin kadar izlenmeyecekti . Ön plana çıkartacak seyleri yok, hani öyle olmadığı için sallarım yani anlatabiliyormuyum sallarım. Çünkü hakkı yenen birçok yayıncı var burada . Söz konusu neyse birazcık daha konuşup prim vermeye gerek yok . Yakında zaten Twitch'in yeni bir politikası geliyor. İnşallah seninle kendileri ilgilenecek." Diyerek çok sert bir cevap veren Zeonn'u sonuna kadar destekliyoruz.

Haber ile ilgili görüntülere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Önceki Haber

GTA 5 PREMIUM EDITION MI GELIYOR ?

Sonraki Haber

1 Milyon Dolarlık Clash Royale Turnuvası