PG.Barracx, Galaxy Battles II'de Ülkesini Temsil Edecek!

DOTA 2 Ahmet Kökyar

Endonezya'nın profesyonel takımlarından olan PG.Barracx, Galaxy Battles II'nin ana etkinliğinde ülkesini en iyi şekilde temsil etmek için hazırlanıyor!

Galaxy Battles II Wildcard Series, geçtiğimz gün ana etkinlikte mücadele edecek takımları belirlemek için düzenlenmişti. Başlangıçta dört ekip katılmayı planlıyordu. Team Empire ve Team Kinguin olaydan çekilmiş, ortada birincilik için yarışan iki takım kalmıştı. Kalan bölgeler ise Ekim ayında Jakarta, Endonezya'da düzenlenen NewBlood Championship etkinliğinden çıkışlarını yapmışlardı.

 Endonezya'nın en iyi üç serisi karşılaşmalarında, Skyville, hızlı bir geri dönüş ile intikamını almış, 2 : 1'lik bir skor ile eve dönmüştü. Bunun üzerine Skyville, Kuzey Amerika'nın Titanları ve TI5 Şampiyonu olan Evil Geniuses ile karşılaşmaya hazırlanıyor.

Galaxy Battles II bu hafta sonu resmen başlayacak.  19-21 Ocak tarihleri arasında Filipinler'de bulunan Ciudad de Victoria'daki Filipin Arena'da gerçekleşecek olan etkinlik, toplamda 500.000 $ ödül havuzuna sahip olacak.

Katılımcı takımlar : 

Europe OG
Philippines TNC
Peru Infamous
United States Evil Geniuses
CIS Team Spirit
China VGJ.Thunder
Brazil paiN Gaming
Indonesia PG.Barracx

Önceki Haber

DAC 2018 ve Team Secret

Sonraki Haber

Evil Geniuses, ESL One Birmingham'a Gidiyor!