Freakazoid ECHO FOX'dan ayrıldı mı ?

CS:Go Mehmet Atagul

Hepimizin de bildiği gibi Freakazoid bir süredir takımından memnun değildi, hatta MDL'de kendisinin yaptıklarından sonra takımının nasıl bu kadar geride kaldığı hakkında sert röportajlar verip sinirleri yükselttiği de olmuştu.

Ancak bütün bunlar tek bir şeyin zeminini hazırladı, Freakazoid'in takımdan ayrılışının. Bu konuda hiç de pişman olmadığını belirten Freakazoid  "Probably just to win. One mini goal I have is to win MDL, but obviously get back to pro, and then obviously get back to the Major. That is my end goal, and obviously winning along the way. To sum it all up, pretty much just win." - freakazoidabout his goals for next season."  MDL'nin ve takımının kendisi için pek bir şey ifade etmediğini, gözünün daha yükseklerde olduğunu belirten profesyonel oyuncu umarım hak ettiği değeri görebileceği bir takım ve turnuva ortamına kavuşabilir.

Bunu derken ciddiyim, çünkü Freakazoid gerçekten takımının çok üstünde bir performans sergileyen ve turnuvalarda diğer oyunculara ciddi farklar yaratabilen usta bir oyuncu. 

Önceki Haber

Zhen Huang VICI'ye gidiyor

Sonraki Haber

TaZ yedeğe çekildi!