Luminosity' de Neler Oluyor !

Overwatch Çağatay Paçin

Luminosity, Hammers Esports'un eski yıldız oyuncularını kadrolarına aldılar ve şimdi LG Evil olarak Luminosity bayrağı altında oynatıyorlar. Yeni alınan oyuncu hızla Kuzey Amerika'nın tepesine yükseldi, sürekli olarak daha çok takımda oynadı ve hemen hemen her turnuvada iyi bir derece aldı. 

Bu arada, eski Luminosite oyuncusu (şimdi LG Loyal olarak blinen) son aylarda çok şey yaşadı. Bir yıl önce Seagull'ın karma takımının toplatılmasını göz ardı ederek, daha modern, Avrupalı bir takım listesi için bir takım değişikliklere tanık oldu. Tseini, Ruster, Manneten, Zave ve Kryw gibi oyuncular geldiler ve gittiler. Ağustos ayında LG ile imzalanan orijinal 2sTroNk serisinin daha az ve daha az oyuncusu kaldı.

En önemli değişiklik, Misfits, LG ve Rogue, LG'nin Kryw ve Hidan'ı kazanmasıyla birlikte üç takım arasında bir takas ilan edince ortaya çıktı. Birçoğu bunu, LG'nin büyük miktarda yeteneğe sahipken yine bir üst 3 yarışmacı alarak daha da yükselmesi olarak gördü. Ama ne yazık ki organizasyon ve taraftarları için LG Loyal git gide düşüşe uğradı.

Takıma yapılan son konfigurasyonlardan sonra EISSFELDT ve Mineral takımdan ayrıldılar.

 

 

Önceki Haber

Rogue Yeni Oyuncusu İle Sözleşmeleri İmzaladı!

Sonraki Haber

Cloud9, Overwatch League'in Londra Temsilciliğini Satın Aldı