Team Boğaziçi NPT 2017 Yolunda!

Arena of Valor Ahmet Kökyar

ESL ve Tencent işbirliği ile başlayan bu rüya turnuva serisinde oyuncular hem kendilerini hem ülkelerini temsil ederken devasa ödüllere de sahip olmaya başlıyor. DreamHack Winter'da düzenlenecek olan NPT 2017'ye ülkemizden katılım gösterebilmek için çeşitli elemelerden geçmek zorundasınız.

Bu çerçevede ülkemiz ileri gelen takımlarından Team Boğaziçi ESL üzerinden elemeleri gerçekleştirilen Arena Of Valor NPT Dreamhack Ticket Challenge Europe 2017 turnuvasında ikincilik alarak, Avrupa maceralarını garantilediler.  

Tüm bu gelişmeler üzerine Team Boğaziçi'nin oyuncularından olan Ozan Keskin, Arena of Valor'un resmi Facebook grubunda konu ile alakalı şöyle bir yazı paylaştı :

 

Team Boğaziçi AoV takımımız ESL üzerinden elemeleri gerçekleştirilen ArenaOfValor NPT Dreamhack Ticket Challenge Europe 2017' de 2.lik alarak $500 ve 1-4 Aralık'ta İsveç'in Jönköping kentinde yapılacak olan Dreamhack Winter'a davetiye almayı başarmıştır. Finalde karşılaştığımız rakibimiz Team Vivax ise takımımızı 3-0 mağlup etmeyi başarıp $1500 ile bu etkinliğe katılma hakkını bizimle birlikte kazanmayı başarmış oldular. Avrupa çapında her ülkeden katılımın gerçekleştiği ArenaOfValor NPT Dreamhack Ticket Challenge Europe 'da tam da 29 Ekim'de Türk Rüzgarı esti diyebiliriz.

 

Ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekleri konusunda kesinlikle bir şüphemiz yok. Başarılar çocuklar!

Önceki Haber

İsveç ve Fransa'nın Ezeli Karşılaşması!

Sonraki Haber

Sea Monster vs Kore All-Star