KMF Nerede Yapılacak ?

League of Legends Çağatay Paçin

Merakla beklenen KMF' nin yeri ve zamanı açıklandı. Biletler ve tüm detaylar bu haberde !

İşte Riot Türkiye' nin açıklaması,

 

Kış Mevsimi'nin şampiyonu 22 Nisan'da belli oluyor.

Azim, hırs, rekabet! Kupanın sahibini bulacağı Kış Mevsimi Finali, 22 Nisan Cumartesi günü İstanbul'daki Volkswagen Arena’da gerçekleşecek!

 

Altı takımın arasından başarıyla sıyrılıp sahneye adım atmaya hak kazanan iki takım, binlerce seyirci önünde Kış Mevsimi’nin ve Türkiye’nin en iyisi olmak için mücadele edecek.

 

Ayrıca Kış Mevsimi Finali’nde bu sefer bambaşka bir heyecan var, kazanan takım sadece Kış Mevsimi’nin en iyisi olmakla kalmayacak, Wildcard sisteminin kalkması sayesinde direkt olarak MSI’ın ilk aşaması için Brezilya yolculuğuna çıkacak.

 

Asıl konuya gelirsek, biletlerin ne zaman satışa çıkacağını merak ettiğinizi biliyoruz, o yüzden sözü fazla uzatmadan bilgilere geçelim.

 

BİLETLER NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK?

 

İşte en önemli konu. Bu sene KMF için bilet satışı önümüzdeki hafta başlıyor! Biletler 24 Mart Cuma günü Biletix üzerinden satışa sunulacak, yalnız ufak bir hatırlatma, kişi başına en fazla 4 bilet alabileceğinizi ve aldığınız ekstra biletlerin iptal edileceğini unutmayın!

 

2016 KMF' den bir kare.

BU KMF’DE NELER OLACAK?

 

Şu an tüm detayları veremesek de söylemekte sakınca duymadığımız bir şey var: KMF, her yıl giderek daha da güzelleştirmeye çalıştığımız bir etkinlik.

 

Türkiye’nin en iyi iki takımı sahnede kupa için mücadele ederken KMF başka açılardan da bir sürü güzel anı yaşatmaya devam edecek. Takımlarla ve oyuncularla yakınlaşma şansı, cosplayer’lar ve topluluğun sevilen yüzleri KMF’de karşılaşacaklarınızdan birkaçı diyebiliriz.

 

Biletlerin satışa sunulacağı 24 Mart’ı -ve aslında 22 Nisan’ı- iple çektiğinizi biliyoruz, yakında KMF’yle ilgili yeni haberlerle karşınızda olacağız.

 

Son bir güzel haberle noktayı koyuyoruz. Riotçular 4 Nisan günü KMF’yle ilgili sorularınızı yanıtlamak için bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.

 

Önceki Haber

En İyiler Hakkında Bilinmeyenler!

Sonraki Haber

Yeni Destansı kostüm: Direnişçi Illaoi