Sihirdar Vadisi Beta YAYINDA!

League of Legends Sihirdar Vadisi

Merhabalar Sihirdarlar !

Sihirdar Vadisi ekibi olarak hayallerini kurduğumuz bir yol vardı. 3 ayda 500.000+ izlenen video kanalımız. 5000+ ya ulaşan Facebook takipçimiz, 20.000+ Kişi sayısı ile izlenen canlı yayınlarımız. Dağıttığımız binlerce Rp ve diğer ödüller.

Bunların hepsi bizi buralara taşıdı. Güzel bir kitleye hitap etmenin ve sevilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu yolda çok vaktimizi ve emeğimizi sizlerle daha güzel bir yerlere gelmek için harcadık ve pişman değiliz.

Sihirdar Vadisinin ilk gününden bu güne kadar bizimle olan ekip arkadaşlarım adına hepinize teşekkür ediyorum ve ekip arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

Bu yolda bizlerle ilerleyen başta ortaklarım Teoman Tuncer ve Oğuz Kaya’ya.

Bunun ardından bizim içerik yönetimi ve sosyal alanlarda bize destek veren Levent Teke, Caner Gülay, Enes Uludağ, Boğaçhan Aydın, Hasan Kaygın, Sema Şamar, Furkan Ayvalık, Ferhat Demir, Tahir Barçın’a

Bunun yanında kurumsal olarak organizasyon sponsorumuz olan Gamer-Market’e teşekkürü borç biliriz.

Beta Yayınımızın başladığı bu süreçte elbet eksik ve gediklerimiz olacaktır.

Yakında marketimiz forumlarımız özel caps alanımız ve diğer tüm eklentilerimiz açılmış olacak. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizlere destek olmak için haberlerimizin altına yorum yapmayı ve sosyal medya eklentilerini kullanarak paylaşmayı unutmayın lütfen. Bu bizim için çok önemlidir. Teşekkürler.

Önceki Haber

Vadi Market Hazırlanıyor

Sonraki Haber

10 milyon kule yıkmamıza yardım et, hafta sonu iki kat XP takviyesi kazan!